BFC237546181
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237546181
JLCPCB Part #
C3783677
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 180pF 600V、2kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS