Y149610K0000Q0W
MFR.Part #
Y149610K0000Q0W
JLCPCB Part #
C4257441
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 150mW ±0.02% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount