BFC237545912
MFR.Part #
BFC237545912
JLCPCB Part #
C3792001
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 600V、2kV 9.1nF ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS