BFC237545751
MFR.Part #
BFC237545751
JLCPCB Part #
C6514686
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 600V、2kV 750pF ±3.5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS