IHLE2020CDER100M5A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHLE2020CDER100M5A
JLCPCB Part #
C17527504
Package
SMD,5.9x5.5mm
Description
10uH 138mΩ 2.7A 2.8A AEC-Q200 ±20% SMD,5.9x5.5mm Power Inductors ROHS