BFC237544163
MFR.Part #
BFC237544163
JLCPCB Part #
C3801797
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 16nF 600V、2kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS