RWR81N2R67FRB12
MFR.Part #
RWR81N2R67FRB12
JLCPCB Part #
C1465536
Description
-55℃~+250℃ 1W 2.67Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors