BFC237543221
MFR.Part #
BFC237543221
JLCPCB Part #
C3802853
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 220pF 600V、2kV ±3.5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS