BFC237541511
MFR.Part #
BFC237541511
JLCPCB Part #
C3781322
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 510pF 600V、2kV ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS