RN55D2222FB14
MFR.Part #
RN55D2222FB14
JLCPCB Part #
C3535404
Description
-65℃~+175℃ 125mW 22.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors