BFC237535272
MFR.Part #
BFC237535272
JLCPCB Part #
C3802996
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 2.7nF 500V、1.6kV ±3.5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS