BFC237535102
MFR.Part #
BFC237535102
JLCPCB Part #
C3800160
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 1nF 500V、1.6kV ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS