FLCX7K5000F
MFR.Part #
FLCX7K5000F
JLCPCB Part #
C1465436
Description
-25℃~+155℃ 250mW 7.5kΩ ±1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS