BFC237534112
MFR.Part #
BFC237534112
JLCPCB Part #
C3787345
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 1.1nF 500V、1.6kV ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS