BFC237534512
MFR.Part #
BFC237534512
JLCPCB Part #
C3807863
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 5.1nF 500V、1.6kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS