BFC237533751
MFR.Part #
BFC237533751
JLCPCB Part #
C5578028
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 500V、1.6kV 750pF ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS