BFC237532911
MFR.Part #
BFC237532911
JLCPCB Part #
C3808756
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 500V、1.6kV 910pF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS