BFC237530103
MFR.Part #
BFC237530103
JLCPCB Part #
C3807616
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 10nF 500V、1.6kV ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS