ERC651K0000FKEK500
MFR.Part #
ERC651K0000FKEK500
JLCPCB Part #
C3549003
Description
-65℃~+175℃ 1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS