BFC237528301
MFR.Part #
BFC237528301
JLCPCB Part #
C3782995
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 300pF 400V、1kV ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS