BFC237520682
MFR.Part #
BFC237520682
JLCPCB Part #
C6514637
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 400V、1kV 6.8nF ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS