BFC237527103
MFR.Part #
BFC237527103
JLCPCB Part #
C3809710
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10nF 400V、1kV ±3.5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS