BFC237526432
MFR.Part #
BFC237526432
JLCPCB Part #
C5558139
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 4.3nF 400V、1kV ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS