TNPW080510K0BETY
MFR.Part #
TNPW080510K0BETY
JLCPCB Part #
C4295235
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount