BFC237525822
MFR.Part #
BFC237525822
JLCPCB Part #
C6514652
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 400V、1kV 8.2nF ±3.5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS