BFC237524912
MFR.Part #
BFC237524912
JLCPCB Part #
C3804810
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 400V、1kV 9.1nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS