BFC237524623
MFR.Part #
BFC237524623
JLCPCB Part #
C3806918
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 400V、1kV 62nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS