ECW-H12123JVB
MFR.Part #
ECW-H12123JVB
JLCPCB Part #
C3802670
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 12nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS