RNC55H1112BSRE765
MFR.Part #
RNC55H1112BSRE765
JLCPCB Part #
C3509088
Description
-65℃~+175℃ 11.1kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors