BFC233910563
MFR.Part #
BFC233910563
JLCPCB Part #
C3297342
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 56nF X2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS