FLBY93R030B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
FLBY93R030B
JLCPCB Part #
C1472005
Package
Plugin
Description
-25℃~+155℃ 250mW 93.03Ω ±0.1% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS