BFC237522103
MFR.Part #
BFC237522103
JLCPCB Part #
C3784244
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 10nF 400V、1kV ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS