BFC237521911
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237521911
JLCPCB Part #
C5558130
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 400V、1kV 910pF ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS