BFC237521472
MFR.Part #
BFC237521472
JLCPCB Part #
C3790637
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 4.7nF 400V、1kV ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS