BFC237545911
MFR.Part #
BFC237545911
JLCPCB Part #
C3798205
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 600V、2kV 910pF ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS