BFC237521273
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237521273
JLCPCB Part #
C3792870
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 27nF 400V、1kV ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS