BFC237521163
MFR.Part #
BFC237521163
JLCPCB Part #
C6471118
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 16nF 400V、1kV ±3.5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS