BFC237518332
MFR.Part #
BFC237518332
JLCPCB Part #
C3800591
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 3.3nF 300V、630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS