BFC237520913
MFR.Part #
BFC237520913
JLCPCB Part #
C3799256
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 400V、1kV 91nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS