BFC237944563
MFR.Part #
BFC237944563
JLCPCB Part #
C3794285
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+85℃ 160V、250V 56nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS