BFC237520132
MFR.Part #
BFC237520132
JLCPCB Part #
C3800760
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 1.3nF 400V、1kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS