BFC237520112
MFR.Part #
BFC237520112
JLCPCB Part #
C3781030
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 1.1nF 400V、1kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS