RN60D5111FR36
MFR.Part #
RN60D5111FR36
JLCPCB Part #
C3557699
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.11kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors