BFC237515752
MFR.Part #
BFC237515752
JLCPCB Part #
C3787796
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 300V、630V 7.5nF ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS