BFC237515683
MFR.Part #
BFC237515683
JLCPCB Part #
C3810885
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 300V、630V 68nF ±3.5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS