SMCG188A-E3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG188A-E3/57T
JLCPCB Part #
C1982677
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 188V 1uA 231V 328V 4.6A@10/1000us TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS