BFC237515104
MFR.Part #
BFC237515104
JLCPCB Part #
C3808084
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 300V、630V ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS