ERC551K1400BEEK500
MFR.Part #
ERC551K1400BEEK500
JLCPCB Part #
C3489821
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 1.14kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS