BFC237514823
MFR.Part #
BFC237514823
JLCPCB Part #
C3788318
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 300V、630V 82nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS