BFC237514332
MFR.Part #
BFC237514332
JLCPCB Part #
C3789077
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 3.3nF 300V、630V ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS